gorskie-resorty.pl

baner 1

O nas

osada

O nas

Blue Mountain Resort to komfortowy kompleks apartamentowy stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku. Z jednej strony to niepowtarzalne miejsce na wypoczynek w górach i praktykowanie różnych form aktywności oraz  poprawę kondycji,  rozrywkę i zabawę, z drugiej oaza ciszy i spokoju, inspiracji i wspaniałych wakacji.

Połączenie tych dwóch form wypoczynku stało się możliwe dzięki nieszablonowej i innowacyjnej architekturze samego hotelu, jak i jego dogodnemu położeniu. Blue Mountain Resort to hotel z Aquaparkiem i bogatą infrastrukturą stanowiący jednocześnie doskonałą bazę wypadową do pobliskich Jakuszyc, Karpacza,  czeskiego Harrachova, a nawet Pragi.
Luksusowy charakter Blue Mountain Resort doskonale wpisuje się w otulinę dwóch pasm górskich, Karkonoszy i Gór Izerskich, zapewniając zapierające dech w piersiach widoki i dając gwarancję na udany wypoczynek w Szklarskiej Porębie. Obiekt – dumnie wyłaniający się z cichego, zielonego terenu – skrywa 248 wygodnych i przestronnych apartamentów z aneksem kuchennym i balkonem.
Centrum życia towarzyskiego  stanowią dwie najniższe kondygnacje budynku, na których znajdują się: 2 restauracje, bar, klub nocny, pub, strefa piękna i relaksu, sala fitness, siłownia, sala zabaw dla dzieci, sala gier i zabaw, a także Aquapark z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz strefą Wellness i SPA.