gorskie-resorty.pl

baner 1

Aquapark

osada

Bilety

Zapraszamy do zakupu biletów wstępu do naszego Aquaparku i skorzystania z wodnych atrakcji. Z nami poprawisz swoją kondycję i zrelaksujesz się.

Od 22.12.2018r. do odwołania Aquapark dla Gości z zewnątrz czynny do godz. 17:00

Za utrudnienia przepraszamy.

osada

Wodne szaleństwo

Blue Mountain Resort to obiekt z Aquaparkiem w Szklarskiej Porębie. Miejsce niezwykłe, które łączy w sobie wodne szaleństwo oraz komfort SPA. Doskonały relaks i wypoczynek zapewnia kompleks basenów, saun oraz wanien jacuzzi, stworzonych specjalnie z myślą o gościach Blue Mountain Resort, by wypoczynek w górach pozostał na długo w pamięci.

Część zewnętrzną Aquaparku tworzą: duży basen z podgrzewaną wodą oraz rodzinną zjeżdżalnią; basen dla dzieci z podgrzewaną wodą; dwie wanny jacuzzi oraz plaża z leżakami.

Na część wewnętrzną Aquaparku składa się duży basen ze zjeżdżalnią multimedialną, trzy stanowiska do masażu wodnego, przeciwprądy, a także sztuczna rzeka. Na dzieci czeka basen o dwóch głębokościach ze zjeżdżalnią, jeżykami i grzybkami.


osada

Strefa relaksu

Uzupełnieniem parku wodnego jest strefa relaksu, która jest miejscem dla osób szukających wyciszenia i odprężenia. Relaks uatrakcyjnią dwie wanny jacuzzi, klimatyczna wypoczywalnia oraz wydzielone saunarium z sauną fińską oraz sauną do rytuałów, biosauną ze słoneczną łąką, sauną infrared i łaźnią parową oraz strefa natrysków doznań z wiadrem bosmana.


osada

Joga na wodzie

Jesteśmy pierwszym hotelem w Polsce, w którym można doświadczyć nowej formy jogi. Joga SUP uprawiana na wodzie, na specjalnie przystosowanych deskach, jest doskonałą alternatywą do ćwiczenia jogi tradycyjnej. Joga na wodzie stanowi bardzo przyjemne odświeżenie utartych ścieżek praktyki lub doskonałe wprowadzenie do rozpoczęcia przygody z jogą. Zajęcia prowadzone są w ramach dodatkowych aktywności formy ruchowej w sezonie wysokim lub na życzenie większych grup zorganizowanych.

Ćwiczenia na desce, jak żadne inne, wymagają utrzymania równowagi i angażują takie mięśnie, które podczas typowych treningów nie są aktywne. Uprawianie Jogi SUP, to jeden z ciekawszych pomysłów na relaks. Zapraszamy.