gorskie-resorty.pl

baner 1

Family

osada

Baby lift

Baby lift – zaprasza zimą. Nawet najmłodsze dzieci będą mogły nauczyć się tutaj jeździć na nartach czy desce.  Dodatkową atrakcją jest możliwość zjeżdżania na sankach  i pontonach. Wykwalifikowany personel pomoże  dobrać odpowiedni sprzęt narciarski.

osada

Przedszkole narciarskie Pada Śnieg

Kochamy powodować uśmiechy na twarzach dzieci, a dzieci nas za to kochają! Chociaż najbardziej kochają Karola (naszą maskotkę).

Przedszkole narciarskie to świetna forma aktywnego spędzania czasu dla dzieci, które przyjechały na zimowy wypoczynek do Szklarskiej Poręby.  Zajęcia grupowe trwające dwie godziny integrują dzieci, motywują do nauki jazdy na nartach, pobudzają do zabawy i zarażają pasją do śniegu, zimy i nart.

Kadra PADAŚNIEGOWYCH instruktorów jest przygotowana do pracy z dziećmi, są to osoby z uprawnieniami instruktorskimi z wykształceniem pedagogicznym i dużym doświadczeniem. Szkoła Narciarska i Snowboardowa PADAŚNIEG jest  Licencjonowaną Szkołą SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN).

Szkolenia prowadzone są przez 2 godziny dziennie na stoku Blue Mountain wyposażonym w wyciąg taśmowy.

Zajęcia rozpoczynają się w godzinach 9.00, 11.15, 13.30 oraz 15.45.

osada

Aquapark

Wodne szaleństwo w hotelowym Aquaparku, multimedialna zjeżdżalnia, sztuczna rzeka, gejzery, zjeżdżalnia rodzinna, baseny o różnej głębokości i różnej temperaturze wody to nie wszystko, co czeka na małych gości Blue Mountain Resort. Specjalnie z myślą o nich stworzono całą masę atrakcji.

osada

Play Room

Świat, który został przygotowany specjalnie z myślą o młodszych dzieciach. Kolorowy i bezpieczny z masą zabawek i gier. To tutaj „ małpi gaj” i kącik rysownika. To także miejsce, które sprzyja zawieraniu nowych znajomości czy nawet przyjaźni. Czas umilą także animatorzy z niezliczonymi pomysłami na kreatywną zabawę.
osada

Game Room

Idealny dla starszych dzieciaków. Stanowiska z X-box’ami, wirtualna rzeczywistość, interaktywna podłoga. Tutaj można spędzić długie godziny bez nudy. Wspólne pokonywanie kolejnych etapów gry czy rywalizacja – to świat,  który doceni każdy junior.

osada

Zewnętrzny plac zabaw

Bezpieczny i kolorowy, idealny do wielogodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzela, wszystko to  zapewni uśmiech na twarzy dzieci. Do tego animacje, także rodzinne, powodują, że w sezonie letnim jest to jedno z ulubionych miejsc zabaw.

osada

Opieka nad dziećmi

Blue Mountain Resort – szczyci się mianem hotelu rodzinnego, a to zobowiązuje. Zapewniamy Państwu opiekę nad dziećmi po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby w recepcji lub w punkcie Informacji Turystycznej.


osada

Dodatkowe wyposażenie

Aby zapewnić całej rodzince  komfortowy pobyt, dajemy Państwu możliwość wypożyczenia: łóżeczka turystycznego, wanienki czy krzesełka do karmienia.