gorskie-resorty.pl

baner 1

Family

osada

Aquapark

Wodne szaleństwo w hotelowym Aquaparku, multimedialna zjeżdżalnia, sztuczna rzeka, gejzery, zjeżdżalnia rodzinna, baseny o różnej głębokości i różnej temperaturze wody to nie wszystko, co czeka na małych gości Blue Mountain Resort. Specjalnie z myślą o nich stworzono całą masę atrakcji.

osada

Play Room

Świat, który został przygotowany specjalnie z myślą o młodszych dzieciach. Kolorowy i bezpieczny z masą zabawek i gier. To tutaj „ małpi gaj” i kącik rysownika. To także miejsce, które sprzyja zawieraniu nowych znajomości czy nawet przyjaźni. Czas umilą także animatorzy z niezliczonymi pomysłami na kreatywną zabawę.
osada

Blueberry Club

Idealny dla starszych dzieciaków. Stanowiska z X-box’ami, wirtualna rzeczywistość, interaktywna podłoga. Tutaj można spędzić długie godziny bez nudy. Wspólne pokonywanie kolejnych etapów gry czy rywalizacja – to świat,  który doceni każdy junior.

osada

Zewnętrzny plac zabaw

Bezpieczny i kolorowy, idealny do wielogodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzela, wszystko to  zapewni uśmiech na twarzy dzieci. Do tego animacje, także rodzinne, powodują, że w sezonie letnim jest to jedno z ulubionych miejsc zabaw.

osada

Opieka nad dziećmi

Blue Mountain Resort – szczyci się mianem hotelu rodzinnego, a to zobowiązuje. Zapewniamy Państwu opiekę nad dziećmi po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby w recepcji lub w punkcie Informacji Turystycznej.


osada

Dodatkowe wyposażenie

Aby zapewnić całej rodzince  komfortowy pobyt, dajemy Państwu możliwość wypożyczenia: łóżeczka turystycznego, wanienki czy krzesełka do karmienia.