gorskie-resorty.pl

baner 1

Family

osada

Aquapark

Wodne szaleństwo w  Aquaparku, multimedialna zjeżdżalnia, sztuczna rzeka, gejzery, zjeżdżalnia rodzinna, baseny o różnej głębokości i różnej temperaturze wody to nie wszystko, co czeka na małych gości Blue Mountain Resort. Specjalnie z myślą o nich stworzono całą masę atrakcji.

osada

Play Room

Świat, który został przygotowany specjalnie z myślą o młodszych dzieciach. Kolorowy i bezpieczny z masą zabawek i gier. To tutaj „ małpi gaj” i kącik rysownika. To także miejsce, które sprzyja zawieraniu nowych znajomości czy nawet przyjaźni. Czas umilą także animatorzy z niezliczonymi pomysłami na kreatywną zabawę.
osada

Multi Room

Idealny dla starszych dzieciaków. Stanowiska z X-box’ami, wirtualna rzeczywistość, interaktywna podłoga. Tutaj można spędzić długie godziny bez nudy. Wspólne pokonywanie kolejnych etapów gry czy rywalizacja – to świat,  który doceni każdy junior.

osada

Zewnętrzny plac zabaw

Bezpieczny i kolorowy, idealny do wielogodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzela, wszystko to  zapewni uśmiech na twarzy dzieci. Do tego animacje, także rodzinne, powodują, że w sezonie letnim jest to jedno z ulubionych miejsc zabaw.

osada

Baby lift

Baby lift – zaprasza zimą. Dzieci, które ukończyły 5 lat będą mogły nauczyć się tutaj jeździć na nartach pod okiem naszych instruktorów. Wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiedni sprzęt narciarski.  Uwaga: stok oraz wyciąg taśmowy przeznaczone są wyłącznie dla dzieci i dostępne są tylko pod opieką instruktorów PadaŚnieg. 

osada

Przedszkole narciarskie Pada Śnieg

Kochamy powodować uśmiechy na twarzach dzieci, a dzieci nas za to kochają! Chociaż najbardziej kochają Karola (naszą maskotkę).

Przedszkole narciarskie to świetna forma aktywnego spędzania czasu dla dzieci, które przyjechały na zimowy wypoczynek do Szklarskiej Poręby.  Zajęcia grupowe trwające dwie godziny integrują dzieci, motywują do nauki jazdy na nartach, pobudzają do zabawy i zarażają pasją do śniegu, zimy i nart.

Kadra PADAŚNIEGOWYCH instruktorów jest przygotowana do pracy z dziećmi, są to osoby z uprawnieniami instruktorskimi z wykształceniem pedagogicznym i dużym doświadczeniem. Szkoła Narciarska i Snowboardowa PADAŚNIEG jest  Licencjonowaną Szkołą SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN).

Szkolenia prowadzone są przez 2 godziny dziennie na stoku Blue Mountain wyposażonym w wyciąg taśmowy.


osada

Dodatkowe wyposażenie

Aby zapewnić całej rodzince  komfortowy pobyt, dajemy Państwu możliwość wypożyczenia: łóżeczka turystycznego ( 20 PLN/doba), wanienki czy krzesełka do karmienia.