Na swoim terenie posiadamy profesjonalny, całoroczny stok narciarski zrobiony z igielitu wraz z wyciągiem taśmowym. Stok służy tylko i wyłącznie do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Nie można na nim zjeżdżać na sankach, jabłuszkach itp.

Dzieci, które ukończyły 4 lata będą mogły nauczyć się tutaj jeździć na nartach pod okiem naszych instruktorów. Wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiedni sprzęt narciarski. Na stoku znajduje się również tor do zjazdów na pontonach, który jest czynny w sezonie wysokim. W pozostałych miesiącach tor funkcjonuje gdy pozwalają na to warunki atmosferyczne. W okresie zimowym tor jest wyłączony z użytku.

Uwaga: stok oraz wyciąg taśmowy przeznaczone są wyłącznie dla dzieci i dostępne są tylko pod opieką instruktorów PadaŚnieg. Nauka jazdy jest dodatkowo płatna.

Bilard, dart, cymbergaj a przede wszystkim flipery i automaty. To wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w naszym Game Room'ie.

Miejsce stworzone zarówno dla młodszych jak i starszych. Masa atrakcji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i będzie się świetnie bawił.

W Game Room'ie znajduje się też Bar z napojami i słonymi przekąskami.

Strefa Basenowa jest obecnie dostępny tylko dla gości hotelowych Blue Mountain Resort

Wodne szaleństwo w basenach, multimedialna zjeżdżalnia, sztuczna rzeka, gejzery, zjeżdżalnia rodzinna, baseny o różnej głębokości i różnej temperaturze wody to nie wszystko, co czeka na małych gości Blue Mountain Resort. Specjalnie z myślą o nich stworzono całą masę atrakcji.

Świat, który został przygotowany specjalnie z myślą o młodszych dzieciach. Kolorowy i bezpieczny z masą zabawek i gier. To tutaj znajdują się „ małpi gaj” i kącik rysownika. To także miejsce, które sprzyja zawieraniu nowych znajomości czy nawet przyjaźni.

image

Bezpieczny i kolorowy, idealny do wielogodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzela, a także dmuchańce wszystko to zapewni uśmiech na twarzy dzieci. W sezonie letnim jest to jedno z ulubionych miejsc zabaw.

Aby zapewnić całej rodzince komfortowy pobyt, dajemy Państwu możliwość wypożyczenia:

  • łóżeczka turystycznego
    (20 PLN/doba),
  • wanienki
  • krzesełka do karmienia.

Nasz sklepik oferuje rękodzieła, lokalne produkty m.in. naturalne dżemy, konfitury i miody, jak również gry i zabawki dla najmłodszych, akcesoria do pływania oraz niezbędne przybory.

Czynny jest codziennie od 9:00 do 17:00